Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

PADEL

1. Co je to padel?
Padel je nejrychleji rozvíjející se sport 21. století a druhý nejpopulárnější sport ve Španělsku.Techniku se osvojíte již po 20 minutách hraní a svoji pestrostí a jednoduchostí si vás získá natolik, že se padel stane vaši novou závislostí. Padel je pro sportovce každé úrovně, pro více i méně aktivní, pro děti i seniory.
Na recepci je možnost si půjčit rakety a zakoupit míče určené ke hře.

2. Pravidla
Počítání je stejné jako v tenise a hraje se vždy jako tenisová čtyřhra na kurtě o rozměru 20x10m se stěnami kolem kurtu. Míček musí spadnout vždy do pole protihráče jen s jedním dopadem nebo hráč může odehrát míč volejem. Po dopadu míče do dvorce je možné využít odrazu skla nebo pletiva.
Podání je vždy spodem a zásah míče z podání by měl být vždy pod úrovní pasu. Míč musí dopadnout do pole určené pro podání, ale po dopadu nesmí míč zasáhnout boční pletivo.Boční i zadní sklo je dovolené.

Pro podrobnější vysvětlení pravidel neváhejte využít naše služby Padel.Start, kde vám bude přidělen na 60min trenér, který vám vysvětlí základní údery, pravidla padelu a nasimuluje zápasové situace tak, abyste si příště mohli jít bez obav zahrát s přáteli sami.

 

© Copyright 2024 TJ Spoje provozní s.r.o. - All Rights Reserved
Zpracování osobních údajů | Nastavení sledování Cookies